Zimowe szaleństwo

Zwykły wpis

Wybraliśmy się dzisiaj na dłuuugi spacer połączony, jak zazwyczaj, z frisbowaniem.  Zima w pełni i las wygląda nieziemsko, dawno nie widziałam tak pięknej zimowej pogody. Jednak mieszkanie w zimniejszej części Polski ma swoje niewątpliwe zalety.

Ponieważ Flai w głębi duszy ma też coś z bordera, był niezwykle zadowolony z faktu, że towarzyszyli nam (albo raczej my im, żeby prawdzie stało się zadość) przedstawiciele tej rasy – Thaia i Thorphil. Dawno nie widziałam takiego szaleństwa i to w tylu różnokolorowych oczach… może tylko księciunio Jabbar był nieco obrażony ilością białego paskudztwa, ale parę rzutów śnieżką (prosto w ryj) poprawiło na dobre jego humor.

Parę (ha ha) fotek:

Po spacerach przyszedł czas na kolejną aktywność, którą z umiłowaniem uprawiamy ostatnio, czyli frisbee. Pomimo ostatnich niepowodzeń (związanych z powrotem Fluczkowej tendencji do zabijania się za wszelką cenę), spróbowałam dzisiaj i… jestem mile zaskoczona :). Tylko parę razy zdarzyło mu się przeskoczyć dysk (eh…), kilka razy skoczyć zbyt wysoko i zabić się na miejscu (eh podwójne…), natomiast znaczna większość rzutów została ładnie złapana.

Udało się nam przećwiczyć palę elementów fristajlowych. Fluczkowe flipy są tak rewelacyjne, że szczęka opada mi za każdym razem, jak je ćwiczymy. Chest vaulty… niekoniecznie, nie miał na nie dzisiaj humoru. Za to over nade mną, pierwszy raz wyniesiony z domu, o dziwo nawet się udał.

Potwierdza się moja totalna nieumiejętność rzucania i brak talentu do tego. Przynajmniej na zdjęciach wygląda to… w miarę dobrze :).

Chwilowy rekordzista ilości śnieżnych kulek na łapach… ale za to jaki piękny!

Pozdrowienia ze śnieżnego wschodu :)

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s