Wiosnę mamy, kochani!

Zwykły wpis

Zarówno astronomiczną, jak i kalendarzową. Tak więc polski biegun zimna też zabiera się do roboty.

Wprawdzie na placu leży jeszcze trochę śniegu, ale mamy wystarczająco miejsca, żeby się trochę porozgrzewać… tak do kwietnia ;). Psy przeszczęśliwe, że wszystko wróciło do normy, lekko odmóżdżone i pełne energii. Jednak kondycja i psia i ludzka nie ta – odwykliśmy od sprintów, zwrotów, zakrętów i nasze (ekhm) bieganie to taki ‚paralityk dance’. Ale cieszymy się tak czy siak :).

Flunio przez zimę wcale nie nabrał rozumu, ale nie ma drastycznego spadku poziomu. Bardzo ładnie się cikcikcikuje i capcapcapuje, nawet na odległość, ładnie skręca i obiega, troszkę siadło wysyłanie, ale ja go najzupełniej rozumiem. Strefki pewne, dzisiaj pracowaliśmy trochę na palisadzie (przyspieszamy!) i sądzę, że będzie tylko coraz lepiej. Slalom lekko zapomniany (akurat kiedy wychodził naprawdę nieźle jesienią – spadł śnieg), ale generalną ideę wykonania burek posiada, a to, że czasami po drodze „gubi mózg”… chyba trzeba mu wybaczyć.

Jim jak to Jim, mogę z nim biegać z zawiązanymi oczami lub podskakiwać na jednej ręce (nie żebym taką sztukę wykonać umiała), a on zrobi co trzeba i się będzie cieszyć. U niego nie ma mowy o braku formy i w tym przypadku to on mi musi więcej wybaczać. Niestety, tak się rozszalał, jeśli chodzi o zabawkę, że pozostawił na mojej dłoni wielki, paskudny siniak… Tak, właśnie ten zahukany szelciak. Ałć!

Pomysły mamy, planów w ogóle (totalnie odzwyczaiłam się od zaglądania, kiedy i gdzie są jakieś zawody), chęci mnóstwo. Na celowniku w najbliższym czasie znajdą się strefy (chcemy jeszcze szybciej), slalom (żeby zbliżyć się do poziomu z jesieni) i jakieś ciaśniejsze kombinacje – u Jabbara nic poprawiać nie trzeba, z chęcią pośmigamy sobie trójkowe torki :).

KJF, tym razem wszyscy równo zdrowo padnięci.

P.S: A zdjęć nie ma, bo pogoda pochmurna i nie mam ochoty kolejny raz ratować aparatu przed podtopieniem – ale może ktoś się da namówić na filmiki w przyszłym tygodniu?

P.P.S: Wszystkiego najlepszego Eliza! ;)

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s