Chillout.

Zwykły wpis

Jabbar przy drzewie na treningu. Chillout.

Bo generalnie to ostatnio w naszym życiu króluje chillout.

Troszkę sobie trenujemy – za tydzień uderzamy na Kozłów (o ile dojedziemy), troszkę sobie powariujemy agilitowo (znaczy ja powariuję, bo Konik formę trzymać musi). Ostatnio jestem z niego w miarę zadowolona – strefki są, slalom jest, ćwiczyliśmy inteligentne wysyłanie albo wydurnialiśmy się maksymalnie. Choć doszłam do wniosku, że wcale nie lubię z nim biegać, więc zobaczymy jak to będzie. Oczywiście idealnie byłoby zdobyć trzecią łapę do A2, ale jeśli tylko zacznę o tym myśleć, to (mniej prawdopodobne) padnę na zawał (i bardziej) schrzanię mu wszystkie egzaminowe biegi. So… take it easy :).

Plany wakacyjne mało spektakularne, ale za to dość aktywne. W tygodniu jeden dzień poświęcamy pływaniu, jeden frisbee, jeden obedience, dwa agility. Dwa na słodkie lenistwo. No i od dwóch dni joggingujemy wieczorem, ambitny plan biegania regularnie przez całe wakacje. Bieganie mnie i Flaia absolutnie uszczęśliwia, błogosławione endorfiny, więc nie zanosi się na to, że szybko złamiemy to postanowienie.

Oprócz tego wyjazd pod namiot, obóz klubowy, sopockie latanie – już się zaczynam stresować – i pewnie jakiś jeszcze wypad w sierpniu.

Jim przeżywa jakiś dołek po ostatnich wzlotach, wprawdzie biega mi się z nim totalnie zajebiście (usiłowałam przegrzebać umysł w poszukiwaniu lepszego słowa i jakoś żadnego tam nie ma – szare komórki mają chillout również), ale poza torkiem nie jest tak kolorowo. No cóż, żyć trzeba. Za to z Flaiem ostatnio milej poza treningami, nie może być i tu świetnie i tu wspaniale.

Zdjęcia będą, różne, a wszystkie autorstwa… kogoś, kto się do nich nie przyznaje. Ale pisać nie muszę chyba, prawda ;)?

Pozdrowienia spod palm i znad drinków z palemką,

KJF. (chillout version 1.0)

Reklamy

One response »

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s