The (possible) showmans.

Zwykły wpis

Ha, jakże zagadkowy tytuł, nieprawdaż :)?

Ale jakże prawdziwy. O ile wszystko pójdzie dobrze, to chłopcy zostaną prawdziwymi szołmenami. Z naciskiem na szoł, bo menami to oni nie są od jakiegoś czasu :).  Ano ktoś odważył się zmierzyć z łaciatym i śniadym przystojniakiem i zamierza wystartować z nimi w konkursie Młodego Prezentera na białostockiej CACiBówce. Trzymam kciuki!

Szczególnie, że Jim to prawdziwa maszynka wystawowa, on pokazywać się lubi i ma do tego warunki. Kiedyś, kiedy miałam (o zgrozo) zapędy wystawowe, nauczyłam szetlandzkie stać i to ładnie stać. Na szczęście on nie zapomina takich rzeczy, więc całe wystawianie szelciaka polega na staniu przed nim i powiedzeniu parę razy „stój”, na co burek ustawia wszystkie łapki równiutko i napusza się. No problems here.  Co jak co, ale czasem żałuję, że Jim był bezjajeczny od urodzenia… bo zrobiłby karierę definitywnie! Tylko musiałabym powstrzymać moje nożyczkowe zapędy…

Z kolei marmurkowy wariat jest wyzwaniem, ale jak już stanie w tej upragnionej statyce, to oczu oderwać się od niego nie da. Aktualnie jesteśmy na etapie wzmacniania stania przede mną (i przy okazji przejścia z biegu do stania i odwrotnie, co, muszę przyznać, wychodzi bardzo zadowalająco) i uczenia, że można stać do mnie bokiem, kiedy klęczę. I można mieć łapy przesuwane :). Wielką zaletą szołmena numer dwa jest jego efektowność, ta budowa, ten kolor i ten RUCH! Na szczęście nie mogę mieć już żadnych wątpliwości, ciach ciach i po sprawie. A pewnie bym je miała, gdybym zaczekała tak z pół roku – bo ze średnio ładnego kaczątka wyrosło coś, co mnie wizualnie baaardzo zadowala.

Tak więc – trzymam kciuki bardzo mocno i przygotowujemy się jeszcze mocniej. Na pokrzepienie serc i oczu – parę zdjęć z wakacji.

Aaaa i dzisiaj udało nam się zrobić backvaulta nieco inaczej, niż próbowaliśmy wcześniej. Nadal to nie jest mój ulubiony manewr, ale może tędy droga? Zobaczymy.

KJF. Wakacyjnie.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s